mlodzi

LAUREACI

Stazy wakacyjnych 2015

 

 

Czesci24.pl & P.H.U PROTAX Hurtownia motryzacyjna

Czesci24.pl & P.H.U PROTAX Hurtownia motryzacyjna Czesci24.pl to największy sklep w Polskim Internecie. Lider rynku wg. Prestiżowego wydawnictwa Internet Standard. Właścicielem serwisu Czesci24.pl jest sprawdzony na rynku potentat P.H.U PROTAX Hurtownia motoryzacyjna firma powstała w 2005r.
 
Współpracujemy z największymi portalami motoryzacyjnymi w kraju i za granicą. Prowadzimy i sprawdzamy niecodzienne rozwiązania marketingowo reklamowe na skalę całej Polski. Jeśli chcesz odbyć praktyki w dobrej firmie i naprawdę czegoś się nauczyć a nie tylko przerzucać papiery to jedynie u lidera rynku. Serdecznie zapraszamy!  W naszej firmie każda minuta wykorzystywana jest do granic efektywności w sposób maksymalne za automatyzowany

Zarządzamy asortymentem ponad 1 500 000 szt. NOWYCH części do wszystkich marek tylko o sprawdzonej jakości - na półkach naszych magazynów oraz sklepu online Czesci24.pl.

Należymy także do Sieci Naprawczej PZU. Nasze części rekomendują wszyscy ubezpieczyciele. Dostawa w 24h, 16 metod płatności, 10 dni na zwrot. Obsługujemy zarówno klientów detalicznych jak i hurtowych. Wysyłka na terenie całej Unii Europejskiej. Kładziemy bardzo duży nacisk na jak najlepsza i profesjonalną obsługę klienta. Nasi wykwalifikowani mechanicy służą zawsze pomocną.
Miejscowość:Kutno
Ulica:Kaszewy Dworne 30
Kod:99-314
Telefon:0243620025
Fax:0243620857
www:www.czesci24.pl
Branża: IT/Internet/E-commerce
Oferty praktyk:Wszystkie oferty tego pracodawcy
drukuj

OFERTY PRACODAWCY:

Lp.
Stanowisko
Pracodawca
Czas ogłoszenia
Opcje