mlodzi

LAUREACI

Stazy wakacyjnych 2015

 

 

Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego

Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego

W Polsce Skanska działa jako generalny wykonawca obiektów we wszystkich segmentach rynku. Jesteśmy także deweloperem powierzchni biurowych oraz mieszkań i apartamentów. Zajmujemy się również projektami z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

Naszym celem jest stała obecność w czołówce największych pod względem przychodów firm budowlanych w Polsce, osiąganie ponadprzeciętnej rentowności w naszym segmencie rynku oraz wiodąca pozycja w zakresie kultury korporacyjnej i dobrych relacji z klientami.

W Skanska codziennie spotykają się ludzie, których pasją jest budownictwo. To tutaj pracują najlepsi eksperci w branży budowlanej w Polsce i na świecie. Skanska to nie tylko prestiżowe i renomowane miejsce pracy, ale także firma, która łączy stabilność i nowoczesność.

Cały czas potrzebujemy ludzi, którzy pomogą nam w realizacji projektów budowlanych na terenie całego kraju. W Skanska szukamy osób do pracy na wszystkich stanowiskach. Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i młodych inżynierów.

Miejscowość:Łódź
Ulica:ul. Srebrzyńska 14
Kod:91-074
Telefon:426396950
Oferty praktyk:Wszystkie oferty tego pracodawcy
drukuj

OFERTY PRACODAWCY:

Lp.
Stanowisko
Pracodawca
Czas ogłoszenia
Opcje
1
Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego
2013-02-19 - 2013-04-06
Wygasła