Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

B.J.Language Centre

Mickiewicza 15a

90-443 Łódź

Centrum językowe B.J. Language Centre, jako samodzielna placówka szkoleniowa, istnieje od 2008 roku. Od samego początku specjalizujemy się w kursach języka japońskiego prowadzonych także przez Japończyków (native speakers). 

Praca naszej kadry, przy sumiennym podejściu kursantów do nauki i ich pasji zgłębiania wiedzy z zakresu języka i kultury japońskiej, owocuje licznie zdawanymi egzaminami certyfikacyjnymi organizowanymi przez Ambasadę Japonii w Polsce, a także zakwalifikowaniem się do czołówki najlepiej znających język japoński w ogólnopolskich konkursach.

Oferujemy także inne języki azjatyckie (chiński, koreański) oraz języki europejskie: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, norweski, rosyjski, szwedzki i włoski.

Nasze kursy odbywają się na wszystkich poziomach zaawansowania i dla różnych grup wiekowych: od dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, licealistów, studentów, aż po osoby dorosłe (45+).

Zapraszamy na kursy w roku szkolnym, wakacyjne, jak również dwu- i trzymiesięczne dla osób planujących wyjazd za granicę.

Organizujemy również wyjazdowe kursy językowe. Współpracujemy ze szkołami językowymi w Japonii - w Osace i Kyoto, które przyjmują chętnych do nauki na intensywnych kursach (od kilkutygodniowych do całorocznych), z możliwością przedłużenia pobytu do dwóch lat i pracą dorywczą (wiza studencka). 

Współpracujemy z fachowcami i zarówno pasjonatami języków obcych, którzy wykonują tłumaczenia tekstów pisanych i ustnych.

Lista ofert