Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

APLIQUA

Tymienieckiego 3

98-365 Łódź

Od 15 lat wspólnie z naszymi klientami zrealizowaliśmy kilkadziesiąt ciekawych projektów. Tworzymy, niewielki zespół ekspertów doświadczonych w finansach, projektach B+R czy marketingu. W pracy cenimy sobie inicjatywę i zaangażowanie, lubimy podejmować wyzwania nowych, pionierskich projektów. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektach eksportowych oraz badawczych. Naszymi klientami są znane marki działające w przemysłach kreatywnych, ale również firmy technologiczne. Współpracujemy również przy realizacji projektów non-profit. Aktualnie rozpoczęliśmy projekt www.ekologicznybiznes.eu, dzięki któremu można otrzymać dotację na otwarcie działalności gospodarczej. Biuro mieści się w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 3.

oszukujemy osób do naszego zespołu, które wesprą nas w pisaniu i rozliczaniu projektów o dofinansowanie z UE. Jesteśmy małą rodzinną firmą, działamy na rynku od 2003 roku.
 
Nie musisz być turbo doświadczona/y, ale ... niech to będzie minimum  rok pracy na podobnym stanowisku.
 
Obok kompetencji ważne są dla nas wartości - bardzo dużą wagę przywiązujemy do rzetelności, solidności i wiarygodności. Osoba, która staje się częścią naszego zespołu, powinna być konkretnie wkręcona w obszar swojej wiedzy, ale otwarta na jej poszerzanie i pogłębianie. Uczymy się stale, drążymy, ulepszamy. Jesteśmy rzemieślnikami i z takimi osobami chcemy pracować.
 
Praca w naszych projektach jest ciężka, nie ukrywamy, bardzo różnorodna, tematy są często skomplikowane, ale za to ciekawe i dają niezwykłą wiedzę i doświadczenie. Selektywnie podchodzimy do zleceń - interesują nas takie, które wnoszą realną wartość dla klienta i przyczyniają się do rozwoju firmy.  Większość  z nich to projekty stricte biznesowe, branże i wyzwania są wybierane.
 
Jeżeli czujesz, że mogłoby być nam po drodze, napisz do nas! :) 

Lista ofert