Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Indigo Nails

Żeligowskiego 3/5

90-752 Łódź

Indigo Nails to firma działająca w branży kosmetyki profesjonalnej od 2011 roku. W swoim portfolio posiada lakiery hybrydowe, tradycyjne, akcesoria do stylizacji i pielęgnacji paznokci oraz produkty Home SPA – dostępne w 44 krajach na całym świecie. Cechą charakterystyczną lakierów Indigo jest ich wysokie napigmentowanie – wszystkie kolory są żywe i mocno nasycone, co wyróżnia je na tle lakierów konkurencyjnych marek. Marka kładzie ogromny nacisk na jakość produktów, ich bezpieczeństwo oraz profesjonalizację stylizacji paznokci i kompleksową edukację przyszłych stylistek. 

Oprócz szerokiej gamy produktów najwyższej jakości firma dysponuje zapleczem szkoleniowym, złożonym z najlepszych instruktorek stylizacji paznokci na świecie, a ponadto współpracuje z siecią salonów firmowych i centrów szkoleniowych – instruktorki Indigo nie tylko szkolą przyszłe stylistki, ale i biorą udział we wszystkich najważniejszych mistrzostwach stylizacji paznokci, skąd przywiozły już ponad 940 medali.

Zarówno produkty marki Indigo, jak i sama firma, zdobyły już szereg nagród, nominacji i wyróżnień jakościowych. Jeden z flagowych produktów Indigo, czyli baza proteinowa, umożliwiająca przedłużenie i nadbudowę paznokcia, tylko w 2018 roku zyskała certyfikaty Quality International Najwyższa Jakość, Kobieca Marka Roku oraz nagrody Prix de Beaute (przyznawana przez redakcję czasopisma „Cosmopolitan”) czy Qltowy Kosmetyk (nagroda magazynu „Kosmetyki”).

Co więcej, firma założona w Łodzi i mająca siedzibę w pofabrycznym budynku, pamiętającym czasy świetności fabrykanckiej Łodzi, w 2018 roku zdobyła uznanie Marszałka Województwa Łódzkiego za sprawą nagrody specjalnej w konkursie „Mocni w Biznesie”.

Lista ofert