Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

35

Biuro Tłumaczeń Translateria

ul. Struga 78 lok. A13 (I piętro)

90-557 Łódź

Od 1993 roku tłumaczymy dla firm, organizacji, osób prywatnych. Dzięki profesjonalizmowi naszych tłumaczy, weryfikatorów i redaktorów, a także świetnej organizacji pracy całego zespołu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie oraz dogodne terminy.
Wykonujemy tłumaczenia:
  • pisemne i ustne
  • zwykłe i przysięgłe (uwierzytelnione)
  • ogólne i specjalistyczne
  • stron www i oprogramowania (lokalizacja)
a także:
  • redakcję stylistyczną tekstu
  • korektę
Priorytetem Biura Tłumaczeń Translateria jest jakość świadczonych usług. Aby ją zagwarantować, każdy przetłumaczony tekst poddajemy potrójnej weryfikacji, dokonywanej kolejno przez tłumacza, weryfikatora i redaktora. Jest to warunkiem uznania procesu tłumaczenia za zakończony.
Dbamy także o bezpieczeństwo powierzonych nam informacji - wdrażamy najnowsze systemy zabezpieczeń oraz metody przesyłania informacji.
 
 
 
 

Praktyki:
Zapraszamy młodych pasjonatów języków (nie tylko obcych!) - nauczymy Was pracy z tekstem, zapoznamy ze specyfiką pracy tłumacza, weryfikatora i redaktora, oraz z rolą biura tłumaczeń. Pomożemy Wam odnaleźć się w świecie freelancerów, nauczymy jak unikać błędów typowych dla stawiających pierwsze kroki w zawodzie, a najlepszym zaproponujemy stałą współpracę.
 
Studenci ostatnich lat filologii będą uczestniczyć w całym procesie realizacji zlecenia: od jego przyjęcia w Dziale Obsługi Klienta, przez organizację prac zespołu tłumaczeniowego (współpraca z Koordynatorem Zlecenia), po tłumaczenie, weryfikację i redakcję/korektę tekstu.
 

Jeśli języki to Twój żywioł – skontaktuj się z nami!
 
 
 
 
 

Lista ofert