Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Czarny Kod

Dubois 114/116

93-465 Łódź

Agencja Czarny Kod powstała w 2009 roku. Od samego początku zajmujemy się programowaniem, projektowaniem, kodowaniem stron internetowych, serwisów, portali i aplikacji. Naszym priorytetem jest, aby wszystko, co robimy było na jak najwyższym poziomie. Zadowolony klient jest dla nas najważniejszy i do każdego podchodzimy indywidualnie, szczegółowo ustalając plan działania. Precyzja to podstawa, która przynosi satysfakcję obu stronom. Wyznawane zasady i dynamiczny wzrost przyczyniły się do nominacji, do nagrody dla młodych przedsiębiorców Studenckiego Forum Business Center Club i AIP, a także Certyfikatu Ideałów Biznesu.
Niewielka firma, która na początku świadczyła usługi freelancerskie obecnie jest grupą zgranych specjalistów, którym praca sprawia ogromną przyjemność. Pomagamy innym firmom osiągnąć sukces, a tym które go osiągnęły, utrzymać wysoką pozycję.
Tworzymy startupy, jesteśmy prekursorami i kochamy metodyki Lean Startup i Customer Development. Znamy wiele technologii i wiemy, która z nich będzie najbardziej dla Ciebie odpowiednia. Agencja Czarny Kod mieści się w Łódzkim Technoparku, gdzie po godzinach pracy organizuje warsztaty, oraz oferuje opiekę mentorską dla startupów. Możesz się z nami spotkać w innym mieście, lub odbyć spotkanie online.

Lista ofert