Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Nowy Józefów 36

94-406 Łódź

Grupa Barry Callebaut powstała w 1996 roku w wyniku fuzji dwóch koncernów czekoladowych o ponad stupięćdziesięcioletnich tradycjach: francuskiej firmy Cacao Barry i belgijskiej Callebaut.

Z roczną sprzedażą przekraczającą 4 miliardy franków szwajcarskich, mający swoją siedzibę w Zurychu koncern Barry Callebaut, jest światowym liderem na rynku wysokiej jakości produktów kakaowych i czekoladowych – od ziarna kakao do gotowego produktu na sklepowej półce. Barry Callebaut jest obecny w 25 krajach, posiada 40 jednostek produkcyjnych i zatrudnia blisko 8.000 pracowników. Firma zaopatruje w swoje produkty całą branżę spożywczą, począwszy od globalnych koncernów, poprzez producentów słodyczy, piekarzy, aż po dystrybutorów. Barry Callebaut to również wszechstronne działania na polu rozwoju produktów, procesu wytwarzania, szkoleń oraz działań marketingowych.

W Polsce fabryka Barry Callebaut powstała w 1995 roku. Łódzka fabryka koncernu zatrudnia obecnie 65 pracowników i sprzedaje swoje produkty na terenie Polski i krajów nadbałtyckich oraz w krajach Europy Środkowej i Skandynawii. W 2007 roku fabrykę opuściło blisko 35.000 ton czekolad i wyrobów kakaowych.


Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.
94-406 Łódź , ul. Nowy Józefów 36
tel.. 042 683 77 00
fax 042 683 77 01/02

Kontakt:
e-mail: bc_polska@barry-callebaut.com

Lista ofert