Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Polkomtel S.A.

Traktorowa 148/158

91-204 Łódź

 

Polkomtel S.A. to wiodąca na polskim rynku firma telekomunikacyjna, operator sieci telefonii komórkowej Plus. Zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, oferowany pod markami: Plus Abonament, Plus na Kartę, Plus Mix, Plus Internet, Plus Firma. Z usług sieci korzysta ponad 14 mln klientów.

Polkomtel S.A. jest uważany za najbardziej innowacyjnego operatora w kraju. W unikatowy sposób łączy kreatywność i wyjątkowy potencjał intelektualny swoich pracowników. Zatrudnia blisko 3,5 tys. osób, którym zapewnia wszechstronny rozwój poprzez ciągłą edukację oraz szkolenia, które traktuje jako niezbędną i dobrze skalkulowaną inwestycję.

Polkomtel S.A. dąży do tego, aby wszyscy członkowie organizacji dysponowali wiedzą, umiejętnościami
i doświadczeniem umożliwiającymi osiąganie sukcesów oraz pełne realizowanie się w pracy. Zapewnia pracownikom możliwość realizacji tego celu - bada ich potrzeby, rozwija istniejące lub tworzy nowe adekwatne formy rozwoju kompetencji.

Od lat Polkomtel S.A. aktywnie uczestniczy w programach praktyk studenckich i staży, systematycznie prezentując się podczas Dni Kariery czy Targów Pracy. Promuje młodych ludzi i ich inicjatywy, bowiem kluczem do sukcesu jest potencjał ludzki. 

Lista ofert