Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

35

DB Schenker

Nowe Sady 11/13

94-104 Łódź

Grupa DB Schenker z roczną sprzedażą na poziomie 18 miliardów EURO, 88 000 pracowników i 2000 oddziałów na całym świecie w 130 krajach, jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych usług logistycznych. W oparciu o transport lądowy, lotniczy i oceaniczny DB Schenker oferuje kompleksowe rozwiązania logistyczne oraz zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw. W ramach Deutsche Bahn AG, DB Schenker jest częścią grupy firm zajmujących się transportem i logistyką.

Schenker Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na polskim rynku. Firma zatrudnia 1700 pracowników, posiada 17 zintegrowanych informatycznie terminali logistycznych, magazyny celne oraz ponad 300 krajowych i ponad 40 międzynarodowych, codziennych, regularnych połączeń samochodowych. W sieci Schenker Sp. z o.o. obsługiwane są dziesiątki tysięcy krajowych i międzynarodowych przesyłek każdego dnia. Firma oferuje także logistykę magazynową.

Strategiczne cele Schenker Sp. z o.o. są silnie związane z odpowiedzialnym biznesem i zrównoważonym rozwojem. Schenker Sp. z o.o. stawia na budowanie partnerskich relacji w biznesie, podejmuje inicjatywy o charakterze prospołecznym i  proekologicznym, wspiera rozwój nauki i przedsiębiorczości.

Wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy naszym pracownikom. Najważniejsze są dla nas zadowolenie klienta, i profesjonalizm. Cenimy uczciwość, rzetelność, zaufanie i partnerską współpracę. Nieustannie zwracamy uwagę na doskonalenie i rozwój.

Lista ofert