Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Raben Polska Sp. zo.o.

Smolice 89

95-010 Stryków k. Łodzi

Grupa Raben jest firmą z ponad 75 - letnim doświadczeniem w Europie.

Powstała w 1931 roku w Holandii . Natomiast w Polsce działa od 1991  roku.

W jej skład wchodzą marki: Raben, Fresh Logistics, CJ International, Birkart Systemverkehre, Setto oraz Raben Sea & Air. Łączna powierzchnia magazynowa, oferowana przez wszystkie firmy Grupy, wynosi 370.000 m2. W całej Europie zatrudnionych w niej jest ponad 4700 osób.

W Polsce firma posiada 30 placówek należących do poszczególnych marek Grupy, działa również w innych krajach europejskich.Posiada oddziały w Holandii, Niemczech, na Ukrainie, w Czechach, na Słowacji oraz w krajach bałtyckich – Litwie, Łotwie i Estonii. Mając na uwadze dynamiczny rozwój oraz rosnące zapotrzebowanie na usługi logistyczne, firma systematycznie rozbudowuje powierzchnie magazynowe.

Doświadczenia Grupy  ostatnich lat pokazują, że Klienci przywiązują ogromną wagę do specjalizacji serwisu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma włączyła do swojej oferty wachlarz usług dedykowanych. Fresh Logistics świadczy, zgodnie z tymi założeniami, kompleksową obsługę produktów świeżych – wymagających przechowywania i transportu w warunkach kontrolowanej temperatury pomiędzy +2 a + 6 st. C. CJ International, uhonorowana przez koncern General Motors dwukrotnie - w latach 2006 i 2007 - nagrodą Dostawca Roku, specjalizuje się w obsłudze branży automotive – transporcie części samochodowych. Natomiast firma Raben Sea & Air świadczy usługi z zakresu spedycji morskiej i lotniczej.

Raben Polska, dysponujący 9 Centrami Dystrybucyjnymi i 10 terminalami o łącznej powierzchni prawie 180 000 m2, zlokalizowanymi na terenie całego kraju, oferuje kompleksową obsługę logistyczną, m.in. magazynowanie, administrację magazynową, a także dodatkowe usługi, wśród których wymienić można co-packing, czyli np. foliowanie, etykietowanie towarów, przepakowywanie oraz przygotowywanie zestawów promocyjnych. W zakresie dystrybucji zarówno krajowej, jak i międzynarodowej, oferuje przewozy drobnicowe, częściowe i całopojazdowe. Firma świadczy również usługi z zakresu obsługi towarów niebezpiecznych (ADR) oraz dostaw do hipermarketów i magazynów centralnych.

Sieć transportowa Grupy Raben oparta jest na własnych terminalach zlokalizowanych w Holandii, Niemczech, Polsce, Czechach, Słowacji, krajach bałtyckich i na Ukrainie. Zapewnia to stałe połączenia i częste wyjazdy z i do platform zagranicznych. Jednocześnie gwarantuje, na terenie tych krajów, dostawę następnego dnia roboczego.

Satysfakcja Klientów jest głównym celem Grupy. Dbając więc o stałe podwyższanie jakości usług, wdrożono szereg systemów jakości, potwierdzonych certyfikatami ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001 oraz HACCP.

Grupę wyróżnia ugruntowana i silna pozycja w krajach, w których świadczy usługi, elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb Klientów i kompleksowa obsługa logistyczna różnorodnych grup produktowych, wraz z gamą usług dodatkowych. Dysponując zróżnicowaną i nowoczesną flotą samochodową, oferuje Klientowi krótki czas dostawy i dużą częstotliwość wyjazdów do i z platform zagranicznych. Stawia na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań z dziedziny IT. Zintegrowane systemy informatyczne – zarządzania transportem, zarządzania magazynami, możliwość śledzenia drogi przesyłki przez Internet, czy elektroniczna wymiana informacji EDI, stanowią tylko kilka z wielu rozwiązań stosowanych w Grupie Raben.

Więcej informacji na: www.raben-group.com

 

Lista ofert