Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

212

Virtual Viewing Sp z o.o.

Rzgowska

Łódź

Virtual Viewing ma główną siedzibę w Milton Keynes (Wielka Brytania). Zakres usług obejmuje : projektowanie i budowę stron internetowych, w tym w pełni zintegrowanych rozwiązań e-commerce w animacji Flash. Wysokie kompetencje i najlepsza jakość produktu to dostarczenie klientom z "one-stop-shop" scenariusza dla ich sieci i zaprezentowanie ich potrzeb w formie interaktywnej.

Pracują także, aby stworzyć marki i materiały marketingowe swoim klientom. Chociaż dostarczanie rozwiązań internetowych jest podstawową dziedziną Virtual Viewing Ltd, działają oni także w innych obszarach jak modelowania 3D, zapewniając projektowanie procesu produkcji, która ułatwia pracę w architekturze i urbanistyce.

Geograficzne rozszerzenie Virtual Viewing Ltd wspiera także wzrost działalności w krajach, z których rekrutują swoich pracowników. Dobra opinia o firmie powstała nie tylko ze względu na techniczne doskonałości, ale również ze względu na bliskość jaką tworzy z klientem. Virtual Viewing reklamuje się hasłem: „nasze rozwiązania spełniają oczekiwania naszych klientów, a nie nasze. „Ty tłumaczysz co chcesz mieć – my sprawiamy by to się stało”.

Lista ofert