Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Fundacja Industrial

Kościuszki 1

90 - 4 Łódź

 

Fundacja Industrial to wydawca czasopisma Liberte! - www.liberte.pl

Czym jest Liberté!? To czasopismo społeczno - polityczne założone przez grupę młodych osób i wydawane w Łodzi od 2008 roku. Nasze pismo ma ambicję być rzecznikiem społeczeństwa otwartego, wolnorynkowych poglądów gospodarczych i kultury liberalnej w Polsce. Współpracujemy z takimi instytucjami, jak: Fundacja Batorego, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Szkoła Liderów, Fundacja Naumanna, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Do rady patronackiej Liberté! przystąpili m.in.: prof. Marek Safjan, Jerzy Pomianowski, Janusz Lewandowski, prof. Zbigniew Pełczyński, prof. Wojciech Sadurski, prof. Jan Winiecki, Henryka Bochniarz, prof. Paweł Śpiewak, prof. Ireneusz Krzemiński i wiele innych wybitnych postaci polskiego życia publicznego. Pismo adresowane jest do liderów opinii publicznej, przedstawicieli NGO, świata akademickiego, polityków, mediów, przedsiębiorców oraz młodych ludzi zaangażowanych w budowę społeczeństwa obywatelskiego w kraju.

Więcej na temat Liberté! można znaleźć na stronie www.liberte.pl, gdzie ukazało się już 24 numery pisma, dynamicznie rozwijającego się w Internecie. Pojawiło się również siedem numerów czasopisma w wersji drukowanej. Pismo dystrybuowane jest przez sieć Empik, najlepsze salony Kolportera oraz wysyłkę gratisów do liderów opinii w Polsce. Tworzymy też portal www.liberteworld.com, którego misją jest przedstawianie najciekawszych nurtów polskiej kultury liberalnej ośrodkom opiniotwórczym na świecie.

Lista ofert