Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

35

ESEDI

ul. Piotrkowska 138/140

90-062 Łódź

Enterprise & Social Economy Development Institute jest instytucją mającą na celu promowanie idei przedsiębiorczości w tym promowanie działalności wspomagającej rozwój gospodarki, nauki, wdrażanie inicjatyw gospodarczych i pobudzanie przedsiębiorczości oraz działania związanie z zakładaniem i zarządzaniem podmiotami ekonomii społecznej.

Ten cel realizowany jest poprzez inicjowanie i wspieranie inicjatyw społecznych mających na celu propagowanie przedsiębiorczości i innowacyjności, szczególnie wśród ludzi młodych. Udzielanie pomocy osobom fizycznym w tworzeniu nowych przedsiębiorstw oraz udzielanie pomocy wszelkim podmiotom prawa w realizacji przedsięwzięć gospodarczych. Wśród naszych zainteresowań jest także działalność badawcza w szczególności prowadzenie własnych lub zleconych badań w dziedzinie problematyki przedsiębiorczości oraz merytoryczne lub finansowe wspieranie badań prowadzonych przez inne organizacje i instytucje.

Tak wygląda to formalnie a tak naprawdę Enterprise & Social Economy Development Institute jest owocem wspólnej pasji pomysłodawców do współtworzenia nowych, innowacyjnych przedsięwzięć rynkowych. Swoje doświadczenia chcą przekazywać młodym i kreatywnym ludziom, dla których rutyna jest wrogiem efektywności.

Wiemy jednak, że działalność na rynku jest obarczona ryzykiem i dopiero połączenie odwagi, kreatywności, umiejętności strategicznego myślenia i determinacji zwiększają szanse na odniesienie sukcesu. Chcemy pozyskać do współpracy ludzi, którzy potrafią kreować rzeczywistość rynkową i chcą dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi. Ludzi, którzy wierzą, że prawdziwe bogactwo tworzy się poprzez kreowanie zamożnego społeczeństwa. Wierzymy, że tylko kooperując i dzieląc się posiadanym doświadczeniem i wiedzą jesteśmy w stanie zmienić oblicze naszej gospodarki.

Lista ofert