Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich

Więckowskiego 33/127

90-734 Łódź

Instytut Spraw Obywatelskich (ISO) jest niezależną od partii i grup interesu instytucją badawczo-eduka­cyjną (think-tankiem) o statusie organizacji pożytku publicznego. Instytut powstał w 2004 roku.

'Zwiększyć liczbę obywateli działających dla dobra wspólnego' to misja Instytutu. Cel (wizja), do którego dążymy, to społeczeństwo, pań­stwo i kultura zorganizowane wokół idei dobra wspólnego.

Instytut koncentruje swoje działania wokół czterech głównych obszarów tematycznych:

  • społeczeństwo obywatelskie
  • media i kultura
  • jakość życia i przyroda
  • gospodarka społeczna

Od początku naszej aktywności staramy się skupiać wokół Instytutu ludzi, którzy w ramach pro­wadzonych przez nas projektów są zainteresowani działalnością dla dobra wspólnego.

Instytut kieruje swoje działania zarówno do zwykłych obywateli, jak i do administracji publicznej, samorządów, mediów i organizacji pozarządowych. Współpracujemy z instytucjami krajowymi i za­granicznymi.

W ramach naszych projektów realizujemy m.in. ogólnopolskie kampanie społeczne, seminaria eks­perckie i konferencje prasowe, prowadzimy tematyczne serwisy internetowe, wydajemy raporty, filmy i publikacje książkowe.

Lista ofert