Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

212

Mellon Poland

Wydawnicza 1/3

92-333 Łódź

 

 Mellon Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Mellon International. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług, produktów i zaawansowanych rozwiązań dedykowanych bankom, instytucjom finansowym i sektorowi publicznemu. Dynamicznie zdobywamy rynki, co przyniosło nam światowe uznanie i prestiżowe nagrody. Nasza firma to 16 spółek w 11 krajach.  

W Polsce istniejemy od 2006 roku i zatrudniamy już ponad 700 pracowników. Wierzymy, że nasz sukces to nasza kadra, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby umożliwić Ci pracę, która rozwinie Twoje pasje, wykorzysta Twoje talenty. Każdego dnia wspieramy Twój rozwój i Twoją innowacyjność, zapewniając Ci nowe cele i nowe wyzwania.

Jeśli chcesz być częścią naszej organizacji  już dziś dołącz do naszego nowego Contact Center w Łodzi i  prześlij swoją aplikację. 

Obecnie poszukujemy:

 

Konsultantów Telefonicznych ds. Sprzedaży

Wymagania:

  1. Nienaganna dykcja,
  2. Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  3. Wysoka kultura osobista
  4. Kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność.

 

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze lub umowę zlecenie,
  2. Pakiet socjalny i szkolenia,
  3. Możliwość rozwoju,
  4. Nowoczesne środowisko pracy i możliwość zdobycia doświadczenia.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojej aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na podany adres mailowy:

 

hr.lodz@mellon.com.pl

Lista ofert