Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

16

Inwedo

P.O.W. 25

90-248 Łódź

Cześć! Jesteśmy Inwedo, czyli łódzki software house, który od kilku już lat realizuje pewną misję. Tworzymy oprogramowania, które pomagają setkom ludzi w ich codziennym życiu oraz ułatwiają im pracę. Realizujemy projekty krótsze oraz długofalowe, dla mniejszych i większych klientów. Budujemy od podstaw, piszemy nowe funkcjonalności, pomagamy w utrzymaniu - robimy wszystko, co sprawi, że nasi klienci będą mogli odkrywać i w pełni wykorzystywać stworzone dla nich produkty. W codziennej pracy jesteśmy przede wszystkim zespołem. Pełnym energii i uśmiechu, któremu dobre suchary towarzyszą każdego dnia. Lubimy razem spędzać czas, w pracy jak i poza nią - mamy tu fanów łyżew, miłośników gotowania i pieczenia, podróżników oraz specjalistów od remontów! 

Jeśli szukasz miejsca, w którym można się rozwijać, wychodzić poza utarte ścieżki i czuć odpowiedzialność za powierzone zadania - dołącz do nas. Potrzebujemy bohaterów dnia codziennego, którym wszelkie wyzwania niestraszne. 

Lista ofert