Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

18

MCKB Sp. z o.o.

Rogowska 3

91-519 Łódź

MCKB Sp. z o.o. jest jednym z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce, specjalizującym się w realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów przemysłowych, logistycznych i komercyjnych, spełniających najwyższe standardy jakości.
Naszą misją jest stworzenie społeczeństwu lepszych warunków do życia, pracy i rozwoju w przyjaznym środowisku. Zrealizowaliśmy do tej pory ponad 150 inwestycji dla polskich i zagranicznych Inwestorów, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa.  
Najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Dzięki odpowiednio dobranym zasobom ludzkim możemy umacniać naszą pozycję na polskim rynku budowlanym. Poziom wiedzy pracowników, ich wykształcenie, motywacja i zaangażowanie stanowią podstawę naszego sukcesu.
Dbamy o stałe podnoszenie poziomu wiedzy specjalistycznej naszego zespołu, która w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że nasi pracownicy należą do grona wybitnych ekspertów w projektowaniu, budownictwie, zarządzaniu kontraktami, bezpieczeństwie pracy i ochronie środowiska.

Główna siedziba MCKB Sp. z o.o. znajduje się w Łodzi. 

 

Lista ofert