Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

35

Fortis Bank Polska

ul Żeromskiego 96

90-550 Łódź

Dołącz do nas
Fortis Bank Polska jest częścią międzynarodowej grupy bankowo-ubezpieczeniowej Fortis – jednej z największych instytucji finansowych w Europie. W Polsce grupa Fortis jest reprezentowana przez Fortis Lease Polska, Fortis Private Investments Polska oraz Fortis Intertrust. W 2006 r. grupa Fortis zakupiła Dominet Bank - spółkę specjalizującą się w kredytach konsumenckich.
Fortis Bank Polska jest dynamicznie rozwijającą się instytucją. W Polsce zatrudnia ponad 3 tysiące osób.

Praktyki i staże
Fortis Bank Polska oferuje Program Praktyk skierowany głównie do studentów IV i V roku. Daje możliwość zdobywania doświadczenia nie tylko studentom nauk ekonomicznych, ale również informatyki, prawa i psychologii. Co roku kilkudziesięciu najlepszych uczestników Programu rozpoczyna karierę zawodową w Fortis Banku.
Naszym pracownikom oferujemy rozwój umiejętności zawodowych poprzez szkolenia, równowagę między życiem zawodowym i osobistym poprzez elastyczny czas pracy i różne formy zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. dofinansowanie studiów i kursów językowych.
W 2008 roku bierzemy udział w prestiżowym Konkursie „Grasz o Staż”, organizowanym przez PriceWaterhouseCoopers i Gazetę Wyborczą.

Aplikacje na praktyki można przesłać za pomocą formularza on-line na stronie: www.fortis.com/Career/Poland

Lista ofert