Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

212

mconnection

ul. Głogowa 22

91-479 Łódź

Mconnection jest pierwszym domem mediowym w Łodzi. Doradzamy swoim Klientom, jak efektywnie wykorzystać dostępne środki dotarcia do swoich odbiorców.

Naszym celem jest prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych. Osiągamy to dzięki optymalnemu planowaniu i zakupowi mediów.

Jako dom mediowy możemy zaproponować najlepsze ceny zakupu reklam w telewizji, radiu, prasie, outdoorze
i internecie. Zbudowane relacje z poszczególnymi mediami pozwalają nam na uzyskanie bardzo korzystnych ofert finansowych oraz optymalizacji budżetów reklamowych.

Podstawą sukcesu każdego przedsięwzięcia jest wzajemne określenie potrzeb i wymagań. Klienci mconnection traktowani są indywidualnie – nigdy nie stosujemy szablonowych rozwiązań. Rozwój branży reklamowej w Polsce i na Świecie stawia przed firmami takimi jak mconnection coraz wyższe wymagania.

Naszym dążeniem zawsze jest maksymalizacja skuteczności prowadzonych działań. Współpracując z największymi wciąż doskonalimy wiedzę, aby proponowane rozwiązania w sposób optymalny zaspokajały potrzeby każdego Klienta.

Dowiedz się więcej: www.mconnection.pl

Lista ofert