Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

Pheno Agency

ul. Głogowa 22

91-479 Łódź

Pheno Agency, to łódzka agencja o fenomenalnych wynikach.
Klientom oferujemy kompletny zakres usług. Nasze kompetencje opieramy na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas 10- letniej pracy w branży.

Najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do zadania i pracy. Uważnie słuchamy wszelkich uwag i spostrzeżeń, dzięki temu potrafimy dobrać odpowiednie narzędzia oraz stworzyć unikalne produkty, dostosowane do potrzeb Klienta.
Specjalizujemy się w kreowaniu optymalnych rozwiązań. Codziennie wspieramy Klientów na płaszczyznach, na których tego od nas oczekują. Tworzymy audyty, analizy, scenariusze działań, strategie. W efekcie powstają wspaniałe kampanie, kreacje graficzne i multimedialne. Pilnujemy ich realizacji stawiając kropkę nad i przy każdej produkcji.

Hołdujemy zasadzie : Silny zespół, skuteczne działania.

Zapewniamy doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów w oparciu o strukturę ludzi oraz własne zaplecze techniczne i wykonawcze. W ramach proponowanych rozwiązań, podążamy za konsumentami spotykając się z nimi w miejscach, które znają i lubią. Efektywnie wykorzystujemy potencjał zmieniającego się wokół nas Świata.

Naszą siłą są innowacja i wiedza. Dowiedz się więcej na www.pheno.pl

Lista ofert