Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

LDI DIMOTRANS POLAND SP. Z O.O.

Szczecińska 61/67 b

91-222 Łódź

Międzynarodowa firma z oddziałami w Europie i na świecie, poszukuje pracownika do swojego łódzkiego biura.

 

Jesteśmy jednym z głównych operatorów transportu tekstyliów i odzieży pomiędzy Francją a Europa Środkową i Wschodnią oraz Północną Afryką.


Firma LDI Dimotrans, to prężnie a zarazem dynamicznie rozwijająca się firma. W Polsce funkcjonuje blisko 15 lat. Firma LDI wchodząca w skład Grupy Dimotrans, która istnieje od 1980, roku specjalizuje się w transporcie zarówno krajowym jak i zagranicznym. Pozostały profil naszej działalności to kompleksowe rozwiązania w zakresie usług spedycyjnych, gdzie gwarantujemy sprawną organizację pracy oraz elastyczne dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Dysponujemy grupą w pełni wykwalifikowanych spedytorów, z dużym doświadczeniem zawodowym.
Nasza oferta obejmuje następujące usługi:
-transport przesyłek drobnicowych, transport przesyłek częściowych (LTL), cało-pojazdowych (FTL);
-transport tekstyliów, magazynowanie i składowanie;
-logistyka
-dystrybucja na terenie całego kraju (indywidualne projekty logistyczne);
-odprawy celne (procedura uproszczona w wywozie, intrastat).


Nasza siła to dostęp do globalnych rynków poprzez 150 agencji i placówek na terenie Francji, ponad 400 biur partnerskich na całym świecie i 6700 zaangażowanych współpracowników w 100 państwach oraz 15 filii zagranicznych.

 

Lista ofert