Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

AEGON Polska

ul. Wólczańska 178

90-530 Łódź

AEGON N.V to międzynarodowa instytucja finansowa, o korzeniach holenderskich, z blisko 160-letnią historią.  Centrala AEGON mieści się w Hadze, w Holandii. Działalność AEGON skupia się na produktach oszczędnościowych, inwestycyjnych i emerytalnych. Grupa działa również w segmencie ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń majątkowych. Prowadzi także ograniczoną działalność bankową.

 

Firma jest jednym z wiodących giełdowych towarzystw ubezpieczeniowych, według wartości rynkowej i wysokości aktywów. Akcje AEGON N.V. są notowane na giełdach w Amsterdamie, Londynie i Nowym Jorku.

 

AEGON to:

-   Około 40 mln Klientów w ponad 20 krajach w Ameryce, Europie i Azji

-   Ponad 27 500 pracowników na całym świecie

-   Całkowite przychody w 2010 r.: 32 mld EUR 

-   Zysk przed opodatkowaniem w 2010 r.: 2 mld EUR 

 

Od początku lat 90-tych grupa zwiększała aktywność w regionach Europy Środkowo-Wschodniej, sukcesywnie wchodząc na rynki w tej części kontynentu. W chwili obecnej AEGON prowadzi ekspansję na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, Rumunii, Bułgarii, Turcji oraz w Polsce.

 

AEGON otrzymało certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2011 oraz Platynową  Statuetkę  – kolejną już nagrodę w programie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokrację i Przedsiębiorstwem Prywatnym KIG. Platynowa Statuetka przyznawana jest firmom, które we wcześniejszych latach zdobyły tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz przeszły pomyślnie weryfikację. Towarzystwo uzyskuje certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" każdego roku od 11 już lat.

 

 

 

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ PRACOWNIKIEM FIRMY AEGON?

 

Oprócz stabilnych zarobków, zaawansowanego systemu szkoleń dla nowych pracowników (Program Inkubator) oraz elastycznych godziny pracy, AEGON oferuje Państwu także przejrzystą ścieżkę kariery według Programu Współpracy Partnerskiej Navigator.

 

Navigator to naturalna droga rozwoju zawodowego. Jej zwieńczeniem jest pozycja Partnera AEGON. Oznacza ona nie tylko prestiż ale wymierne korzyści, prawa i obowiązki. Partner AEGON jest współodpowiedzialny za strategię i rozwój firmy. Posiada także udział w zyskach wypracowanych przez całą sieć Sprzedaży. Jest to unikatowe rozwiązanie w skali całego kraju!

 

Więcej informacji na temat kariery w AEGON Polska znajdą Państwo na stronach:

Kariera w AEGON

AEGON - z Tobą przez życie

 

Zapraszamy również na nasz funpage na portalu Facebook:

Kariera w AEGON Polska

Lista ofert