Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

PRIME INVEST

Al. Kościuszki 17

90-418 Łódź

Prime Invest jest partnerem wielu osób indywidualnych i firm w obszarach rozwoju i biznesu. Codziennie podnosimy efektywność zarządzania finansami, zasobami ludzkimi oraz budżetami marketingowymi.

Obecnie Prime Invest prowadzi aktywną działalność w 5 obszarach:

  • Finanse, Ubezpieczenia, Inwestycje - doradztwo finansowe rozumiane jako kompleksowa opieka nad sytuacją finansową klienta według najwyższych europejskich standardów
  • Biuro Rachunkowe - gdzie przejmujemy obowiązki księgowe właścicieli firm, aby uwolnić ich czas na realizację biznesplanów
  • Szkolenia - rozumiane jako doradztwo rozwojowe dla firm w celu najbardziej efektywnego wykorzystania potencjału pracowników i potencjalnych pracowników,
  • Doradztwo Prawno-Gospodarcze - ukierunkowane na bieżące wsparcie prawne dla przedsiębiorstw
  • PR & Marketing - obszar, którego celem jest nie tylko tworzenie skutecznych marek, ale także rzetelna i pełna komunikacja na ich temat
Co nas wyróżnia?
 
  • Współpraca na każdym szczeblu - W czasie trwania praktyk będziesz pracował z każdym członkiem zespołu w firmie. Już w czasie procesu rekrutacji będziesz miał także kontakt z założycielem i właścicielem firmy, który poprowadzi także część szkoleń.
  • Opiekun - Każdy praktykant będzie działał pod okiem opiekuna merytorycznego.
  • Wsparcie współpracowników - W pracy towarzyszyć Ci będą pracownicy oraz obecni praktykanci, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją Twoje wątpliwości.
  • Swoboda działania - Mimo, że oferujemy Ci gotowy program praktyk, to od Ciebie zależy, co osiągniesz w trakcie jego trwania. Inicjatywę pozostawiamy Tobie. A najlepszym oferujemy możliwości stałego zatrudnienia.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, uzasadniającego wybór branży doradztwa finansowego na adres:
 

Nabór organizowany jest przez cały rok. Wszelkie pytania prosimy kierować na wymieniony wyżej adres e-mail.

Lista ofert