Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

Lek S.A / SandozTechOps

ul. Podlipie 16

95-010 Stryków

Firma Lek S.A.- Sandoz TechOps należąca do grupy Sandoz, generycznej części koncernu farmaceutycznego Novartis, to jeden z liderów oferujących leki generyczne na polskim rynku. Firma Sandoz znana jest jako jeden z czołowych producentów antybiotyków, leków kardiologicznych i przeciwbólowych oraz preparatów OTC dostępnych bez recepty.

Sandoz specjalizuje się w produkcji leków generycznych, których wytworzenie wymaga zaawansowanych technologii. Firma oferuje blisko 200 substancji czynnych i ponad 550 produktów farmaceutycznych. Szeroka gama produktów farmaceutycznych pod marką Sandoz jest dostępna na większości farmaceutycznych rynków świata.

 

Działalność Leku S.A. 

Sandoz TechOps w Polsce to sprzedaż oraz produkcja i pakowanie leków w dwóch lokalizacjach o najwyższych standardach komfortu i bezpieczeństwa pracy. Fabryka w Strykowie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów farmaceutycznych w Europie. Zdolność produkcyjna centrum logistyczno-produkcyjnego wynosi ponad 5 mld tabletek rocznie. Zakład blistrująco-pakujący w Warszawie eksportuje gotowe produkty do ponad 20 krajów UE i innych państw świata.

Obecnie we wszystkich spółkach należących do grupy Sandoz w Polsce (Sandoz Polska Sp. z o.o., Lek S.A.) zatrudnionych jest blisko 1000 pracowników. Firma nieustannie się rozwija i tworzy nowe miejsca pracy w dwóch lokalizacjach: w Warszawie i w Strykowie koło Łodzi. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, wieloletniej tradycji i międzynarodowemu zasięgowi działania, firma oferuje stabilność zatrudnienia i indywidualne ścieżki rozwoju. Globalny system zarządzania talentami daje możliwość budowania kariery w ramach całej Grupy Novartis.

Firma otrzymała dwukrotnie wyróżnienie w Programie Obserwatorium Zarządzania Godło Inwestor w kapitał ludzki (2009,2010); oraz w konkursie Great Place to Work (2010).

Lista ofert