Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

A&A ZPCHR

Piotrkowska 146

90-418 Łódż

 

 

Firma A&A

  • Lider na rynku nieruchomości w Łodzi
  • Posiada 0,2 miliona m2/ 200,000m2 
  • Zatrudnia ponad 100 profesjonalistów

 

Firma A&A zarządza jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w rejonie Łodzi. W naszych zasobach o łącznej powierzchni 0,2 miliona (200,000) m2 (wielkość 28 pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej), posiadamy lokale magazynowe, produkcyjne, biurowe oraz handlowe. Z powodu wielkości powierzchni komercyjnej, jaką zarządzamy, jesteśmy w stanie wynajmować ją w bardzo niskiej cenie. 

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w wynajmie potrafimy     potraimy zaspakajać potrzeby najbardziej wymagających najemców. Pracujemy z każdym klientem. Od największych firm światowych potrzebujących 10 000 m2 po niewielkie firmy wynajmujące lokal na pierwszą działalność. Dbamy o to, by każdy klient był zadowolony i by koszty związane z nieruchomościami były jak najniższe . Jesteśmy w biznesie od wielu lat i najważniejsza jest dla nas długoletnia współpraca. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

 

 

A&A Young Professionals

 

  • Szkoli absolwentów w zakresie nieruchomosci i e-biznesu
  • Oferuje praktyki 
  • Oferuje dobrze płatną pracę

    

 

A&A Young Professionals jest działem w firmie A&A, który koncentruje się na rekrutacji szkoleniu i praktyce w zakresie nieruchomości oraz E-biznesu. Celem A&A Young Professionals jest znalezienie najzdolniejszych absolwentów, przeszkolenie ich podczas 8 tygodniowego programu i zaoferowanie im bardzo dobrze płatnej pracy

 

Nasze biuro w centrum Łodzi w, którym będziesz pracować

Lista ofert