Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

45

Forecast Consulting Sp. z o.o.

Sienkiewicza 13/32

90-113 Łódź

Forecast Consulting Sp. z o.o. to firma profesjonalnie świadcząca usługi doradcze, w szczególności w zakresie pozyskiwania oraz obsługi funduszy unijnych. Specjalizujemy się w przygotowaniu oraz rozliczaniu projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Ponadto oferujemy szereg usług pokrewnych - badania, analizy i doradztwo związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jesteśmy przedsiębiorstwem typu spin-out, wywodzącym się z Uniwersytetu Łódzkiego. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku i od początku funkcjonowania pozyskaliśmy dla naszych klientów dotację na kwotę ponad 100 mln złotych.

Naszą firmę tworzą młodzi i jednocześnie doświadczeni pracownicy, na co dzień współpracujemy także z wieloma ekspertami z dziedzin ekonomicznych, społecznych czy technicznych. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Klienci, dla których pracujemy to najczęściej przedsiębiorstwa, szkoły wyższe, organizacje pozarządowe oraz instytucje szkoleniowe.

Lista ofert