Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

PURPOSE

Piotrkowska 59 lok. 13U

90-413 Łódź

PURPOSE to interdyscyplinarny magazyn i serwis internetowy obejmujący szeroko pojęte zagadnienia z obszaru kultury, nauki, przedsiębiorczości. To narzędzie edukacyjne, informacyjne i promocyjne skierowane do osób zainteresowanych kreowaniem swojej kariery zawodowej w sektorze kultury i przemysłach kreatywnych, w sektorze nauki, badań i rozwoju — gospodarce opartej na wiedzy i kreatywności.

Czytelnikami PURPOSE są przedstawiciele świata reklamy, marketingu i public relations, mediów, ludzie kultury, artyści, projektanci, studenci, wykładowcy, pracownicy jednostek naukowych, uczelni artystycznych, humanistycznych, biznesowych i technicznych, a także pracownicy instytucji kultury i urzędów miast. W gronie odbiorców coraz częściej znajdują się też z jednej strony licealiści planujący dalszą ścieżkę edukacyjną, a z drugiej osoby w wieku 50+ wchodzące w wiek emerytalny, które odkrywają nowe możliwości spełnienia się zawodowego i społecznego.

PURPOSE to najdłużej działający serwis tematyczny ukierunkowany na rozwój i popularyzację przedsiębiorczości w kulturze, nauce oraz sektora kreatywnego w Polsce

Lista ofert