Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Ars Imago

Powstańców Wielkopolskich 2/43

91-043 Łódź

Kilka lat temu zapragnęliśmy stworzyć przestrzeń, w której moglibyśmy realizować swoje pomysły.Założyliśmy fundację. Wiedzieliśmy, że chcemy pracować z innymi – intensywnie i blisko. Mieliśmy przeczucie, że to nasza droga. Od 2009 roku realizujemy projekty. Wykorzystujemy film, teatr i fotografię, żeby stwarzać dzieciom, młodym ludziom i dorosłym przestrzeń do zadawania pytań, działania i ekspresji. Już od dawna marzyliśmy o chwili zatrzymania i refleksji. Chcieliśmy dla siebie i dla innych – poszukać nowych inspiracji i zastanowić się nad wypracowanymi przez nas sposobami działania. Spotykaliśmy ludzi, którzy myślą i działają podobnie do nas. Chcąc ożywić innych: pobudzaćdo aktywności i zmiany, postanowiliśmy poszukać – dla siebie i dla innych – nowych dróg działania.

Jesteśmy wierni ważnym dla nas wartościom: autentyczności, wysokiej jakości propozycji i czerpaniu satysfakcji z naszych działań. Mamy stabilnych partnerów, doświadczenie i umiejętności,które pozwalają nam eksperymentować, wyznaczać nowe trendy i wdrażać odważne projekty. Wspieramy merytorycznie działania edukacyjne, umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności, koordynujemy programy edukacyjne.  

Chcesz nas poznać bliżej? Wejdź na: www.arsimago.org 

Lista ofert