Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

11 Muz Innowacje w Kulturze

Ejsmonda 6/43

93-249 Łódź

Organizacja 11 Muz Innowacje w Kulturze jest niezależną organizacją pozarządową założoną w 2009 roku, która zajmuje się innowacjami społecznymi, kształceniem pozaformalnym i odpowiedzialnością jednostek i biznesu.

Dzielimy się narzędziami do rozwoju organizacji, zespołów i grup. Szkolimy trenerów – dajemy im świadomość ich słabych i mocnych stron, przekonujemy ich do tego, aby zmieniali świat i działali pro publico bono na rzecz tych podmiotów i osób, które tego wsparcia naprawdę potrzebują.

Uczestnicy naszych szkoleń stają się siłą napędową rozwoju swoich organizacji. Przygotowujemy ludzi otwartych, budujących zespoły, myślących w kategoriach organizacji (a nie jedynie własnego stanowiska) i przyjmujących odpowiedzialność za całościowy jej rozwój, a także szybko adaptujących się do zmian.

Największą lekcję i inspirację otrzymujemy poznając, obserwując i ucząc się od innych społeczności z całego świata, np. Polski, Niemiec, Francji, Szwecji, Korei, czy Stanów Zjednoczonych. Wykorzystujemy potencjał istniejących rozwiązań, dobrych praktyk i kreatywności. Adaptujemy je i puszczamy w obieg.

Lista ofert