Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Alumetal - Technik

Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 111

91-222 Łódź

Działalność firmy Alumetal – Technik można podzielić na trzy filary:
- bezpośredni import ścierniw metalicznych i mineralnych do Polski;
- sprzedaż maszyn do obróbki strumieniowo ściernej;
- świadczenie usług z zakresu: śrutowania, piaskowania, szkiełkowania i mikroszkiełkowania, a także malowania proszkowego;

Doświadczenie i znajomość rynku pozwalają nam na dostarczanie oferowanych przez nas produktów do takich gałęzi przemysłu jak:
- konstrukcje stalowe i aluminiowe;
- odlewnictwo i hutnictwo;
- przemysł stoczniowy;
- przemysł maszynowy;
- kamieniarstwo.

Materiały ścierne oferowane przez Alumetal – Technik charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Szeroka gama surowców pozwala na zadowolenie nawet najbardziej wymagającego Klienta.
Maszyny do obróbki strumieniowo – ściernej tworzone są pod indywidualne zamówienia naszych Klientów. Z uwagi na różne potrzeby kupujących, odpowiednio wyposażone urządzenia muszą spełnić ich wszelkie oczekiwania.
Usługi z zakresu obróbki strumieniowo - ściernej świadczone przez Alumetal – Technik to także indywidualne podejście do Klienta. Dobieramy ścierniwo do piaskowanego elementu w celu uzyskania odpowiedniej powierzchni.

Lista ofert