Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

16

goodylabs sp. z o.o.

Andrzeja Struga 78

90-557 Łódź

Goodylabs jest małym, ale prężnym wytwórcą oprogramowania. Firma została założona pod koniec 2011 roku przez trzech kolegów – doświadczonych architektów IT i programistów z wieloletnim stażem. Założyciele goodylabs 'pierwsze szlify' w branży IT zdobywali już ponad dekadę temu i pracowali przy dużych projektach informatycznych dla klientów z sektora finansowego oraz telekomunikacyjnego w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.
Nasza misją jest pomaganie startup'om oraz istniejącym przedsiębiorstwom w budowaniu elastycznych i skalowalnych technologii internetowych. Wierzymy, że nasze doświadczenia w pracy z klientami 'wagi ciężkiej', nasz entuzjazm, pasja i poczucie humoru to dość unikalna kombinacja, która z pewnością zaprocentuje w każdym projekcie informatycznym.
Jak pracujemy? Staramy się być 'zwinni' (ang. agile) – jesteśmy fanami koncepcji lean startup wprowadzonej przez Eric'a Ries'a. Zazwyczaj staramy się być w stałym kontakcie z klientem i rozwijać produkt w krótkich cyklach. Takie podejście pozwala szybko zweryfikować założenia przyjęte na etapie planowania projektu oraz na bieżąco wprowadzać usprawnienia sugerowane przez użytkowników.

Lista ofert