Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Filharmonia Łódzka

ul. Narutowicza 20/22

90-135 Łódź

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina ma prawie stuletnią historię, ale jednocześnie jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się instytucji kultury w środkowej Polsce. Każdego miesiąca gromadzi w swoich murach około pięciu tysięcy miłośników muzyki. Proponuje im świetne wykonania muzyki klasycznej, transmituje na żywo spektakle operowe z nowojorskiej Metropolitan Opera. Zaprasza do Łodzi największe gwiazdy muzyki z całego świata. Tak szeroka oferta sprawia, że Filharmonia Łódzka potrafi sprostać najwyższym wymaganiom swoich gości i każdemu zaproponować jego ulubioną muzykę w najlepszym wykonaniu.

Łódzka filharmonia znana jest też z unikalnych w skali kraju projektów takich jak cykl koncertów edukacyjnych dla młodzieży „Filharmonia: o co tyle hałasu?”, czy warsztatów muzycznych Odkrywcy Muzyki dla dzieci i Baby Boom Bum dla niemowląt oraz ich rodziców. Wielokrotnie nagradzany Wędrowny Festiwal Kolory Polski od ponad dziesięciu lat podróżuje w wakacje do najciekawszych miejsc ziemi łódzkiej. Zabytkowe kościoły i klasztory, stare zamki i ciekawe muzea stają się letnimi salami koncertowymi, w których można posłuchać lżejszego repertuaru: koncertów jazzowych, kameralnych, muzyki folkowej i dawnej.

Tych, którym słuchanie muzyki zaostrza tylko apetyt na więcej, Filharmonia zaprasza do Salonu Przyjaciół na spotkania z artystami oraz innymi wybitnymi postaciami związanymi z kulturą, które opowiadają o tajnikach swojej pracy. Pozwala to na swoiste połączenie teorii z praktyką, jak choćby rozmowę z wirtuozem, a następnie wysłuchanie jego interpretacji utworów podczas koncertu.

 

Lista ofert