Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

DHL PARCEL

Targowa 35

90-043 Łódź

DHL  jest częścią czołowego koncernu w branży przesyłek pocztowych i logistyki. Należymy do grupy Deutsche Post DHL. Działamy w ponad 220 krajach i regionach, zatrudniając ponad 315 000 pracowników.

W 2007 roku w centrum Łodzi otworzyliśmy nowoczesne Contact Center, stwarzając miejsce pracy dla ponad 400 osób. Stawiamy na wielopokoleniowe zespoły, na ludzi z pasją!

Inni nas doceniają

Zdobyliśmy Brązowe Godło w XIII edycji badania Operator Logistyczny Roku 2014. Jesteśmy również laureatami głównych nagród i zdobywcą wielu wyróżnień z lat poprzednich.

W 2014 r po raz kolejny otrzymaliśmy  certyfikat Idealnego Pracodawcy w prestiżowym rankingu „Idealnych Pracodawców 2014”(„Universum TOP 100”). Uczestniczący w badaniu studenci wysoko ocenili m.in. atrakcyjność firmy w kontekście rozważanego przez nich potencjalnego pracodawcy.

Duży może więcej

W 2012 roku z inicjatywy pracowników powołaliśmy do życia Fundację DHL „Dostrzegamy Innych Ludzi”. Na stałe współpracujemy m. in. z Fundacją Gajusz, z Fundacją Słonie na Balkonie, ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Bogumiłku, Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, a także Pracownią Alternatywnego Wychowania. Niezależnie od działalności Fundacji,  nasi pracownicy angażują się w bezinteresowną pomoc najbardziej potrzebującym

Reprezentujemy wysoki standard obsługi klientów i wyjątkową jakość usług, Przywiązujemy również znaczącą wagę do budowania trwałych relacji ze społecznościami studenckimi i akademickimi. Od lat aktywnie wspieramy nowatorskie programy edukacyjne współpracując z uczelniami, jak również uczestnicząc w charakterze firmy eksperckiej i przyjaznej młodym ludziom.

Jesteśmy bardzo dumni z naszego wkładu w codzienną pracę. Wszystko, co jest przemieszczane z miejsca na miejsce potrzebuje pomocy logistyki – ale za tą prostą prawdą kryją są się miliony opowieści. Jako logistyczna firma dla świata jesteśmy podstawą handlu dzięki temu, że dostarczamy wszystko, co musi być dostarczone. Dostarczamy nie tylko paczki i nie tylko dbamy o dotarcie kontenerów do portów: dostarczamy pomyślność, transportujemy zdrowie, zasilamy rozwój i niesiemy radość. Każdego dnia łączymy ludzi poprawiając ich życie.
 

Lista ofert