Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Fundacja Filmowa Se-ma-for

Targowa 1/3 (wejście od Tuwima 54)

90-022 Łódź

Se-ma-for Muzeum Animacji to wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Łodzi, które ma za zadanie promować polską animację, a przede wszystkim niezwykłe produkcje Studia Filmowego Se-ma-for.  Można tutaj spotkać kultowych bohaterów Se-ma-fora – Misia Uszatka, Pingwina Pik Poka czy Piotrusia z oskarowego filmu animowanego pt. „Piotruś i wilk”.

Muzeum jest w pełni nowoczesnym i interaktywnym obiektem kultury . Pulpity multimedialne, przestrzenne ekspozycje, storyboardy, dubbingowanie bajek czy gra światłem łatwo wciągają nie tylko do wspólnej zabawy ale i również do zapoznania się z czołowymi twórcami polskiej animacji.

W ostatnim czasie Se-ma-for Muzeum Animacji może się poszczycić licznymi nagrodami, które zdobywa w konkursach turystycznych i edukacyjno-kulturalnych. Jednym z ważniejszych wyróżnień dla SMA w 2014 roku był Certyfikat przyznany przez Polską Organizację Turystyczną za Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 roku. Se-ma-for Muzeum Animacji znalazło się wśród dziesięciu najlepszych kandydatów z całej Polski, m. in wśród Muzeum Powstania Warszawskiego czy Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, które otrzymały wspomniany certyfikat.

Lista ofert