Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Printelize.com

Piramowicza 9

90-254 Łódź (Łódź-Śródmieście)

Printelize - łódzka firma, startup oferujący platformę internetową skierowaną dla branży związanej z drukiem 3d.

Printelize.com to internetowa platforma za pomocą, której wycenisz i zlecisz usługi druku 3d dla swojej firmy. W jednym miejscu skupiamy oferty niemalże wszystkich polskich dostawców druku 3d. Printelize to także natychmiastowe wyceny oraz szeroki wybór technologii, materiałów i kolorów druku 3d.

Dzięki naszemu rozwiązaniu oszczędzamy czas na składaniu zapytań ofertowych, gdyż te na Printelize generują się automatycznie. Nasza platforma to także ujednolicony kanał komunikacji z dostawcami usług druku 3d.

Wystarczy wejść na printelize.com, wgrać swój projekt 3d w postaci pliku STL, a następnie wybrać pożądane parametry zamówienia takie jak ilość sztuk, materiał, technologia czy kolor wydruku. Printelize przeanalizuje projekt i dobierze dostawców usług, którzy spełniają wyznaczone kryteria. Na koniec nie pozostaje nic innego jak wybranie najkorzystniejszej oferty i złożenie zamówienia.

Drukowanie 3d dzięki Printelize staje się jeszcze bardziej dostępne. Niezależnie od tego czy jest potrzebny tylko prototyp czy produkt końcowy. Printelize sprawia również, że zakup drukarki 3d czy też niezliczonej ilości filamentów jest po prostu nieopłacalny.

Printify to finalista konkursów takich jak:

  • Techmatch Poland InSight into Silicon Valley
  • ThinkBig UPC

Printify to także druga najlepsza nowa firma roku 2014 według portalu branżowego cd3d.pl.

Obecnie firma jest akcelerowana w europejskim programie FABulous.

Więcej aktualności z życia firmy można znaleźć na profilu firmy na Facebooku.

Lista ofert