Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

26

Prawo dla Rozwoju

Małachowskiego 64

90-158 Łódź

Prawo dla Wolności jest organizatorem Forum dla Wolności i Rozwoju - to pionierski projekt obywatelski zrzeszający przedstawicieli środowisk politycznych, biznesowych i prawniczych. Jego celem jest wyłonienie najlepszych – z perspektywy wolności i rozwoju - rozwiązań prawnych, spośród regulacji prawnych obowiązujących w 21 państwach regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Wyniki przeprowadzonych badań oraz wyłonione w toku procesu badawczego najlepsze rozwiązania prawne zostaną zaprezentowane na trzydniowym międzynarodowym kongresie, który odbędzie się 28-30 października 2015 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W Kongresie będzie uczestniczyć ok. 2000 gości, w tym ok. 300 aktywnych uczestników z referatami albo głosami w dyskusji. Wśród uczestników znajdą się decydenci polityczni, przedstawiciele świata biznesu, eksperci prawni oraz reprezentanci organizacji społeczeństwa obywatelskiego z państw biorących udział w Forum.

 

Lista ofert