Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

212

Media-tor Badania Rynku

Narutowicza 69 lok. 6

90-132 Łódź

MEDIA-TOR to założona w 1996 roku pierwsza łódzka firma badawcza specjalizująca się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw oraz badaniach na użytek Władz Lokalnych.
Ponad trzynaście istnienia firmy zaowocowało doświadczeniem w prowadzeniu różnorodnych typów badań marketingowych, wykorzystujących pełne spektrum metod jakościowych i ilościowych.

Od początku istnienia realizowaliśmy badania opinii publicznej, satysfakcji ze świadczonych usług, testy produktów i opakowań, badania rynku, segmentacyjne, konsumenckie, testy promocji, reklam i ich nośników, indeks lidera (oceny menedżerów w przedsiębiorstwach) oraz wiele innych.


Poza badaniami rynku i opinii publicznej zajmujemy się również:

Misja

Naszą misją jest pomoc naszym Klientom w podejmowaniu kluczowych z punktu widzenia przedsiębiorstwa decyzji, dostarczając im najwyższej jakości danych rynkowych.

Nasi Klienci otrzymują rzetelne informacje o rynku, dostęp do wieloletniego doświadczenia badawczego i organizacyjnego naszych pracowników, obiektywną i niezależną analizę kwestii marketingowych, leżących zazwyczaj u podstaw problemów Klienta, możliwość wspólnego kształtowania szczegółów badawczych, stałego kontaktu z firmą na każdym etapie realizacji projektu oraz pełną poufność informacji.

Lista ofert