Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

Fudeo.pl

Jesionowa 12

91-363 Łódź

Fudeo to system obsługi zamówień jedzenia na wynos przez Internet. Serwis umożliwia zamawianie jedzenia z restauracji i lokali gastronomicznych w całej Polsce. Fudeo jest pośrednikiem między klientami restauracji, a restauracjami.

 

Użytkownicy, którzy odwiedzają Fudeo, zapoznają się z ofertą restauracji i składają w nich zamówienia podobnie jak w sklepie internetowym. Zamówienia przekazywane są do restauracji, która odbiera je i dostarcza pod wskazany adres. Od każdego zamówienia pobierana jest od restauracji prowizja. Dla użytkowników portal jest całkowicie darmowy tzn. ceny są identyczne jak w lokalach.

Dzięki Fudeo użytkownicy otrzymują łatwy dostęp do oferty wszystkich lokali z podziałem na rodzaje kuchnii, wygodniejszą niż przez telefon możliwość składania zamówień, śledzenia ich statusu oraz rozliczania się z restauracją. 


Wyróżniamy się oferując promocje i rabaty, wiarygodne opinie i ranking restauracji, aktualności czy możliwość zamówienia jedzenia przez Facebooka i bezpośrednio ze strony restauracji.

Fudeo jest platformą wspierającą promocję, sprzedaż i rozwój restauracji. Otwiera nowy efektywny kanał sprzedaży uzupełniający kanały tradycyjne jak sprzedaż na miejscu lub telefonicznie. Pozwala restauracji zaprezentować pełną ofertę lokalu i szybko rozpocząć sprzedaż przez Internet nie tylko na Fudeo ale również na własnej stronie internetowej czy Facebooku. Fudeo pozwala dotrzeć do obecnych i potencjalnych klientów danej restauracji.

 

Innowacyjność naszego przedsięwzięcia polega na zaoferowaniu restauracji pełnej gamy usług pozwalających tak naprawdę w pełni outsourcować wszystkie elementy związane z działaniami w Internecie, począwszy od budowy strony internetowej, przez dotarcie do klientów, po sprzedaż i obsługę zamówień online.

Lista ofert