Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Delia Cosmetics Sp. z o.o.

Leśna 5

95-030 Rzgów

Delia Cosmetics należy do czołowych producentów kosmetyków w Polsce. Wyróżnia ją bogate portfolio produktów, które liczy kilkaset kosmetyków podzielonych na pięć kategorii: koloryzacja i pielęgnacja włosów, kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci, kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała oraz henna do brwi.
Delia Cosmetics jest największym w Polsce producentem bezpiecznej henny do brwi i rzęs.

Produkty Delia Cosmetics są dystrybuowane w Polsce na rynku masowym: super- i hipermarkety – Carrefour, Tesco, Auchan, dyskonty, drogerie tradycyjne, drogerie sieciowe tj. Rossmann, Natura i Hebe, sklepy internetowe. Delia Cosmetics ma ugruntowaną pozycję zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych – jest obecna w 79 krajach na całym świecie, a głównym ośrodkiem dystrybucyjnym jest Europa.

Produkty pod markami Delia Cosmetics, Cameleo i Dairy Fun od wielu lat są doceniane przez ekspertów branżowych, celebrytów i konsumentów, czego dowodem są liczne nagrody. 

Najbardziej prestiżową nagrodą, jaką otrzymała Delia Cosmetics jest Dobroczyńca Roku 2017 za działalność filantropijną. Jest to uhonorowanie wieloletniej działalności charytatywnej, ale również intensywna pomoc dla łódzkiej Fundacji Gajusz. Dla niej specjalnie firma przeznacza część zysku ze sprzedaży sztandarowego produktu, jakim jest henna do brwi i rzęs .

Lista ofert