Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

13

Camport

Gdańska 141/86

90-536 Łódź

Jesteśmy firmą zajmujacą się organizacją obozów, kolonii, zimowisk, wycieczek szkolnych.Priorytet to rozwój uczestników w aktywnym, zdrowym i artystycznym stylu. Każdy turnus bogaty jest w zajęcia o charaktrze sportowym (od pływania, po taniec, jeździectwo, fitness itd.), ale również warsztaty kreatywne (teatralne, filmowe, zajęcia plastyczne, praktyczne łamigłówki,wasztaty motywacyjne) wymagające konstruktywnego myślenia, analizowania, a nawet umysłowego kombinowania. 

Podsumowując, nasze obozy realizujemy zawsze w aktywnym i zdrowym stylu oraz rodzinnej atmosferze. Towarzyszą nam pozytywne emocje i zawsze jesteśmy otwarci na pomysły oraz propozycje naszych kreatywnych obozowiczów.  

W Naszej firmie podstawą są relacje z uczestnikami i współpracownikami. Słowo KADRA znaczy znacznie więcej, u nas to ZESPÓŁ ludzi, których cechuje pozytywne nastawienie, zaangażowanie i zapał na min 100%.

 

Lista ofert