Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

32

STX Next Sp. z o.o. sp. k.

Dowborczyków 30/34

90-019 Łódź

Jesteśmy jedną z największych firm typu Software House w Europie. Zatrudniamy ponad 250 programistów Pythona. W ciągu ostatnich 14 lat dostarczyliśmy ponad 200 projektów współpracując z firmami z Europy i Stanów Zjednoczonych. Przekrój klientów pozwala na realizację ambitnych i prestiżowych projektów, które umożliwiają rozwijać się naszym pracownikom.
 
W Łodzi funkcjonujemy od 4 lat i dynamicznie się rozwijamy. Zatrudniamy programistów Pythona i JavaScript, nasze zespoły uzupełniają Testerzy, Product Ownerzy i Scrum Masterzy. Chcemy, aby pracownicy STX Next czuli się dobrze w miejscu pracy, dlatego dbamy o atmosferę dostarczając codziennie świeże owoce, organizując comiesięczne wyjścia integracyjne oraz celebrując wspólnie urodziny.
 
W codziennej pracy funkcjonuje luźny klimat, mówimy sobie po imieniu, mamy elastyczne godziny pracy i nie obowiązuje nas dress code. Stawiamy także na dzielenie się wiedzą, cyklicznie organizujemy warsztaty Python Has Power, gdzie uczestnicy mają szansę nabyć podstawowe umiejętności programowania w Pythonie.

Lista ofert