Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

258

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

91-342 Łódź

Polska Grupa Farmaceutyczna jest jedną z największych i najbardziej nowoczesnych firm zajmujących się dystrybucją leków a także świadczeniem usług dla aptekarzy i producentów farmaceutycznych. Obecna na polskim rynku od 1990 roku, nieustannie wprowadza innowacyjne rozwiązania i oferuje najwyższą jakość usług.

RAZEM dla Pacjenta, bo LUDZIE ROBIĄ RÓŻNICĘ. Tak definiujemy naszą misję.

W prowadzonej działalności PGF kieruje się określonymi zasadami, opiera się na partnerstwie, rzetelności, pasji tworzenia nowych rozwiązań oraz szacunku dla misji farmaceutów.

PGF realizuje spójną, długofalową strategię rozwoju. Jej podstawą jest dostosowywanie oferty do oczekiwań dostawców oraz sprawna, kompleksowa obsługa aptek uwzględniająca ich indywidualne potrzeby.

Efekty? Firma współpracuje z ponad 850 dostawcami produktów farmaceutycznych, a ponad 20% dostaw leków w kraju dociera do aptek z magazynów PGF. Celem Polskiej Grupy Farmaceutycznej jest nieustanny rozwój – jej ambicją jest zostać liderem dystrybucji farmaceutycznej w Polsce.

 

 

Lista ofert