Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

30

EGC Sp. z o.o. Sp.j.

Żeligowskiego 3/5

90-752 Łódź

Od 10 lat pozyskujemy i rozliczamy środki na inwestycje w przedsiębiorstwach. Miarą naszej skuteczności są czołowe miejsca w rankingach firm doradczych zarówno pod względem wysokości pozyskanych dotacji, jak i liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania. Silną i stabilną pozycję na rynku budujemy w oparciu o unikatowy know-how, poparty wieloletnim doświadczeniem i innowacyjnym podejściem do realizacji usług. 

Sukces marki EGC jest pochodną rzetelnej oceny korzyści dla Klienta, jaka każdorazowo poprzedza, a później towarzyszy współpracy z naszą firmą. Bezkompromisowo dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług na wszystkich etapach wspólnie realizowanych przedsięwzięć. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko dla Klienta, gwarantując mu poczucie właściwie dokonanego wyboru doradcy oraz efektywnie prowadzonej inwestycji.

Lista ofert