Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

195

MDH Sp. z o.o.

Tymienieckiego 22/24

90-349 Łódź

Firma mdh sp. z o.o. od dwudziestu lat proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Specjalizuje się w usprawnianiu osób z dysfunkcjami narządu ruchu. 
Od początku działalności wprowadziliśmy na rynek szereg własnych marek, które dzięki poprzedzającym badaniom osiągnęły wysoką użyteczność, wyjątkową jakość i gwarancję bezpieczeństwa, dlatego z powodzeniem znalazły uznanie i zaufanie wśród Klientów w różnych segmentach medycznych, w różnych miejscach na świecie. Nad jakością i rozwojem czuwa zespół konstruktorów, który wciąż udoskonala produkty zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technolo¬gicznymi i wiedzą medyczną, popartą badaniami, oferując tym samym sprzęt medyczny, który odpowiada funkcjonalnie i wzorniczo na zapotrzebowanie rynku i wpisuje się w światowe trendy branży medycznej. Na potwierdzenie tego MDH posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 oraz z wymaganiami normy dla wytwórców i dystrybutorów wyrobów medycznych EN ISO 13485:2012 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji oraz serwisu wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych.

Lista ofert