Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. W sumie w Polsce zatrudniamy ok. 800 pracowników. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii.

Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie.

Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy.

Główne wartości to: • Odpowiedzialność społeczna Budowanie strategii uwzględniającej interesy społeczne i ochronę środowiska. • Prawość Ludzie otwarci, bezpośredni i uczciwi, traktujący innych z szacunkiem. • Praca zespołowa Zaangażowanie w pracę zespołową, w celu dalszego doskonalenia naszej oferty. • Bezpieczeństwo Wykorzystanie naszych zasobów w celu stworzenia bezpiecznego miejsca pracy. • Innowacja Bezustanna modyfikacja stosowanych praktyk, komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwaga oraz rozsądek w zarządzaniu ryzykiem.

Oferta pracodawcy

Amcor Tobacco Packaging Poland / Praktykant/ka w dziale CI

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Inne
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  19.09.2016
 • Data zakończenia

  19.12.2016
 • Oferta wygasa:

  18.09.2016
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:


- Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie;
- Możliwość poznania zasad funkcjonowania działu CI;
- Płatne praktyki

Zakres zadań:


- Wsparcie w utrzymaniu systemu Idea Box;
- Tworzenie materiałów szkoleniowych dla nowych pracowników;
- Wsparcie we wdrażaniu systemu zarządzania narzędziami;
- Wsparcie w utrzymaniu 5S+S ;
- Wsparcie w codziennych zadaniach działu CI;
- tworzenie SOP, zbieranie danych, analizy danych, tworzenie raportów, tworzenie Pareto;
- Wsparcie dla projektu „Skanowania kartonu w BaaN”;
- Wsparcie we wdrażaniu projektu :Zarządzanie Farbami”;

Wymagania

Umiejętności:

 • Znajomość MS Office

Staże

Zaloguj się aby aplikować.