Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Jesteśmy polską hurtownią farmaceutyczną z siedzibą w Łodzi. Od lat systematycznie umacniamy pozycję lidera na rynku importu równoległego w Polsce. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni ludzi ambitnych i kreatywnych, podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i ludzi dopiero rozpoczynających swoją przygodę na rynku pracy. Wierzymy, że mając potencjał i predyspozycje, wszystkiego można się nauczyć i znaleźć odpowiednią dla siebie ścieżkę rozwoju

Oferta pracodawcy

Asystent działu HR i Administracji

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Administracja/ Prawo
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  07.07.2018
 • Data zakończenia

  31.12.2018
 • Oferta wygasa:

  06.07.2018
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:

Jako pionier i lider importu równoległego dostarczamy na polski rynek tańsze leki i tym samym znacząco przyczyniamy się do zmniejszenia kosztów ochrony zdrowia. Posiadamy najszersze portfolio produktów, które dostarczamy do najlepszych aptek, hurtowni i szpitali. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która ceni ludzi ambitnych i kreatywnych, podchodzących do pracy z pasją i zaangażowaniem. Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jaki i dopiero rozpoczynających swoja przygodę na rynku pracy. Wierzymy, że mając potencjał i predyspozycje, wszystkiego można się nauczyć i znaleźć odpowiednią dla siebie ścieżkę rozwoju.

Jeżeli chcesz poznać specyfikę pracy w firmie farmaceutycznej, jesteś komunikatywny i zorganizowany,  Właśnie na Ciebie czekamy !

Poszukujemy Asystenta działu HR i Administracji

Oferujemy:

 • Możliwość poznania pracy działu HR i Administracji
 • Współpracę w ramach umowy - zlecenia
 • Miłą i przyjazną atmosferę

Zakres zadań:

Do obowiązków asystenta będzie należało:

 • Uzupełnianie, segregowanie i archiwizacja dokumentacji administracyjnej
 • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji dotyczącej różnych procesów personalnych
 • Sprawdzanie ewidencji czasu pracy pracowników
 • Współudział w bieżących zadaniach działu

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

 • Statusu studenta (3-4 rok studiów)
 • Zaangażowania
 • Rzetelności, dokładności
 • Dyspozycyjności ok 10-15 godzin w tygodniu
 • Zainteresowania długotrwała współpracą– minimum 6 m-cy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@delfarma.pl 

Prosimy o umieszczenie klauzuli: " Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę firmie Delfarma Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wysyłania CV ze zdjęciem prośba o umieszczenie dodatkowej klauzuli: „Zgodnie z ustawą z 2 lutego 1994 r.
o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90 poz. 631 z późn. zm.),  wyrażam zgodę na rozpowszechnianie mojego wizerunku w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

·         administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Delfarma Sp. z o.o, 91-222 Łódź, ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 111, z siedzibą przy ul. Dostawczej 17 w Łodzi.

·         W kwestiach dot. danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem daneosobowe@delfarma.pl

·         Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

·         Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 1 roku od dnia zakończenia rekrutacji.

·         posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 

·         ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

·         podanie danych osobowych jest warunkiem ustawowym (wynika z przepisów prawa) i jest niezbędne do procesu rekrutacji; odmowa podania danych uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Wymagania

Umiejętności:

 • Statusu studenta (3-4 rok studiów)

Staże

Zaloguj się aby aplikować.