Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

24

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. W sumie w Polsce zatrudniamy ok. 800 pracowników. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii.

Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie.

Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy.

Główne wartości to: • Odpowiedzialność społeczna Budowanie strategii uwzględniającej interesy społeczne i ochronę środowiska. • Prawość Ludzie otwarci, bezpośredni i uczciwi, traktujący innych z szacunkiem. • Praca zespołowa Zaangażowanie w pracę zespołową, w celu dalszego doskonalenia naszej oferty. • Bezpieczeństwo Wykorzystanie naszych zasobów w celu stworzenia bezpiecznego miejsca pracy. • Innowacja Bezustanna modyfikacja stosowanych praktyk, komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwaga oraz rozsądek w zarządzaniu ryzykiem.

Oferta pracodawcy

Asystent w Dziale HR

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Administracja/ Prawo
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  13.03.2016
 • Data zakończenia

  13.04.2016
 • Oferta wygasa:

  18.02.2016
 • Płatny:

  Bezpłatny

Oferujemy:

Amcor jest jedną z największych na świecie firm produkujących opakowania. Centrala firmy znajduje się w Melbourne w Australii. Amcor posiada 33 000 pracowników, ponad 300 fabryk w 43 krajach na 5-ciu kontynentach. W Polsce firma zatrudnia 800 pracowników w 4 zakładach, trzech znajdujących się w Łodzi i jednym w Złotowie (woj. Wielkopolskie). Jeden z łódzkich zakładów należy do grupy produktowej Tobacco, produkującej opakowania dla przemysłu tytoniowego, pozostałe do grupy Flexibles, zaopatrującej głównie branżę spożywczą w opakowania foliowe. W sumie w Polsce zatrudniamy ok. 800 pracowników. Naszymi klientami są globalne koncerny, a we własnej branży posiadamy opinię lidera innowacji i nowych technologii. Strategia rozwoju firmy zakłada osiągnięcie pozycji jednego z trzech głównych udziałowców na wszystkich wybranych rynkach oraz jednego z pięciu wiodących światowych producentów opakowań, co ma uczynić z niej markę rozpoznawalną na całym świecie. Misją firmy jest stworzenie stabilnej wartości dla akcjonariuszy Grupy, poprzez osiągnięcie wiodącej pozycji wśród producentów opakowań, nawiązanie znakomitych stosunków z klientami oraz stworzenie doskonałej jakości usług, a także zachęcanie i wynagradzanie pracowników za osiągnięcie najwyższego standardu pracy.

Główne wartości to:

• Odpowiedzialność społeczna Budowanie strategii uwzględniającej interesy społeczne i ochronę środowiska. • Prawość Ludzie otwarci, bezpośredni i uczciwi, traktujący innych z szacunkiem. • Praca zespołowa Zaangażowanie w pracę zespołową, w celu dalszego doskonalenia naszej oferty. • Bezpieczeństwo Wykorzystanie naszych zasobów w celu stworzenia bezpiecznego miejsca pracy. • Innowacja Bezustanna modyfikacja stosowanych praktyk, komercyjne wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwaga oraz rozsądek w zarządzaniu ryzykiem.

Zakres obowiązków: - Realizacja zadań dotyczących komunikacji wewnątrz firmy (np. redagowanie newslettera) - Udział w projektach employer brandingowych - Wsparcie przy realizacji kampanii i eventów wewnątrz firmy - Współudział w projektach rekrutacyjnych - Tworzenie prezentacji w programie Power Point - Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń - Realizacja innych zadań z obszaru HR. Wymagania: - Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, promocja, zarządzanie, dziennikarstwo, psychologia, ale również studenci IV/V rok studiów) - Zainteresowanie obszarem employer brandingu oraz PR - Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin - Skuteczność we wdrażaniu własnych pomysłów i realizacji przyjętych celów - Inicjatywa i pomysłowość w działaniu - Samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny - Bardzo dobra znajomość aplikacji – Ms Power Point - Mile widziana znajomość programów graficznych. Oferowane: - Płatny staż w intensywnie rozwijającej się firmie, - Możliwość zapoznania się z zasadami funkcjonowania Działu HR; - Realizację samodzielnych zadań i projektów; - Bardzo dobrą atmosferę w zespole;

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił i zobaczyć, jak wygląda praca w międzynarodowej korporacji, wyślij nam swoje CV na adres mailowy: rekrutacja.lodz@amcor.com, wpisując w tytule wiadomości "Asystent HR". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Wymagania

Umiejętności:

 • język angielski

Praktyki

Zaloguj się aby aplikować.