Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

74

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

JTI Polska należy do Grupy Japan Tobacco International. Siedziba i fabryka firmy mieści się w Starym Gostkowie w powiecie poddębickim. Biuro zarządu wraz z licznymi działami wspierającymi zlokalizowane jest w Warszawie. W całej Polsce Firma zatrudnia ponad 1300 pracowników, z czego blisko 1000 pracuje w nowoczesnej fabryce w Starym Gostkowie, skąd 80% produkcji eksportowane jest do ponad 60 krajów na całym świecie. Główne marki w ofercie JTI Polska to Camel, Winston i LD.

W 2017 r., w ramach certyfikacji Top Employers, JTI Polska została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce. W uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz nadzwyczajnej troski o pracowników, Business Center Club przyznało też firmie tytuł Lidera Polskiego Biznesu 2017.

Jesteśmy firmą nastawioną na sukces pracowników, dlatego tworzymy możliwości i atmosferę sprzyjającą budowaniu własnej kariery i rozwoju kluczowych kompetencji.

Nie zwlekaj - dołącz do dynamicznego zespółu i rozwijaj się razem z nami!

Więcej informacji znajdziesz na www.karierawjti.pl oraz www.jump.jti.com!

Nie znalazłeś odpowiedniego ogłoszenia? Wyślij mail ze swoim CV na adres rekrutacja@jti.com !

Oferta pracodawcy

JUMP Staż w Dziale Księgowości

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Księgowość / Finanse
 • Miejscowość:

  Wartkowice
 • Data rozpoczęcia:

  01.08.2017
 • Data zakończenia

  31.01.2018
 • Oferta wygasa:

  31.07.2017
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:

Weź udział w programie, który umożliwi Ci wykorzystanie Twojego potencjału w rozwiązywaniu rzeczywistych zagadnień biznesowych i dostarczy wszystkiego, czego potrzebujesz, aby kształtować swoją ścieżkę kariery. Oferujemy płatny, sześciomiesięczny staż oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie. JUMP to gwarancja ciekawej, pełnej wyzwań pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole, otwartość na świeże spojrzenie i innowacyjne pomysły oraz możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce.

Zakres zadań:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: · wsparcie w procesie księgowania faktur oraz weryfikacji płatności, · współpracę z zagranicznym centrum rozliczeniowym, a lokalnie kontakt z wewnętrznymi działami w celu zapewnienia ciągłości procesu P2P, · uczestnictwo w przygotowaniu rocznego audytu wstępnego, · komunikację z dostawcami, · realizację wyznaczonych obszarów w wewnętrznych projektach działu. Od kandydatów oczekujemy: · wiedzy z zakresu rachunkowości (studia o profilu finansowym lub ekonomicznym), · dobrej znajomości języka angielskiego, · otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń i realizacji własnych pomysłów, · umiejętności organizacyjnych oraz komunikacyjnych, · dobrej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel oraz Power Point.

Wymagania

Języki:

Angielski:

Średni,

Umiejętności:

Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel oraz Power Point,

Kierunki studiów:

Uniwersytet Łódzki - Finanse i rachunkowość,

Politechnika Łódzka - Finanse i rachunkowość,

Uniwersytet Łódzki - Ekonomia,

Staże

Jak aplikować

Wyślij swoje zgłoszenie przesyłając dane podane w ustawieniach swojego konta.

Zaloguj się aby aplikować.