Wykorzystujemy pliki cookies w celu realizacji usług, zgodnie z Polityką prywatności. Zapisywanie plików cookies można zablokować zmieniając ustawienia przeglądarki.

Czytaj całość
Akceptuję

Wyszukiwarka ofert

Kierunek studiów

Dział firmy

Typ oferty

Płatna

Liczba wszystkich dostępnych ofert:

212

Zweryfikuj wprowadzone dane w ofercie. Jeśli są niepoprawne edytuj zgłoszenie. Jeśli wszystko jest ok kliknij zatwierdź

Procter & Gamble to jedna z największych międzynarodowych firm FMCG.

Cztery miliardy razy dziennie marki P&G pojawiają się w życiu ludzi na całym świecie. Firma posiada jeden z najsilniejszych portfeli asortymentowych, w skład którego wchodzą godne zaufania, wiodące marki wysokiej jakości, takie jak: Pampers, Ariel, Always, Pantene, Lenor, Oral-B,  Olay, Head & Shoulders,  Gillette, Braun i wiele innych.

P&G buduje organizację od wewnątrz: zatrudniając najlepszych ludzi na świecie, a następnie awansując ich i nagradzając za osiągnięcia i wyniki w pracy. P&G działa w głębokim przekonaniu, że największą wartością firmy są jej pracownicy: zatrudnia obecnie ponad 127 tysięcy osób w 80 krajach. Reprezentują oni około 140 narodowości, a reguły rekrutacji i zasada „awansu od wewnątrz” sprzyjają budowaniu wśród nich zaufania i chęci dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem. 

Oferta pracodawcy

Płatny staż w Dziale Finansów

Zobacz wszystkie
 • Dział firmy:

  Księgowość / Finanse
 • Miejscowość:

  Łódź
 • Data rozpoczęcia:

  28.02.2017
 • Data zakończenia

  30.06.2017
 • Oferta wygasa:

  30.12.2016
 • Płatny:

  Tak

Oferujemy:

Staż daje możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu finansów oraz zarządzania w rzeczywistych projektach biznesowych w branży FMCG.

Naszym celem jest zidentifikowanie poprzez ten program potencjalnych menedżerów, którzy będą mogli w przyszłości na stałe pracować w P&G. W trakcie stażu będziesz w pełni odpowiedzialny/a za własne projekty i będziesz współpracować z kolegami z Działu Finansów oraz innych funkcji (np. Produkcji).

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną)

– odpowiedzialność za projekty od pierwszego dnia

– wymagającą pracę w dynamicznym, międzynarodowym i zróżnicowanym środowisku (regionalne i globalne projekty)

– przygotowany plan szkoleń i rozwoju, szansę nauki od doświadczonych mentorów i trenerów oraz niezbędne narzędzia, które pomogą ci zrealizować projekty z sukcesem

Zakres zadań:

Zakres stażu:

– odpowiedzialność za analizy finansowe (Kalkulacja NPV, przygotowywanie rachunku zysków i strat, rekomendacje) projektów oszczędnościowych oraz inicjatyw (nowe maszyny, automatyzacja)

– projekty na poziomie fabryki, kraju oraz regionu, w tym współpraca z innymi działami i spółkami w ramach P&G

– wsparcie fabrycznego Działu Finansów w codziennej pracy, tj. prognozowanie budżetów, analiza wydatków, wspieranie analiz eliminacji strat oraz współpraca z regionalnym zespołem finansowym.

Wymagania

Języki:

 • Angielski : Zaawansowany

Umiejętności:

 • – studenci 4 i 5 roku oraz absolwenci do 12 miesięcy od ukończenia studiów wszystkich kierunków zainteresowani obszarem finansów i z dobrymi wynikami akademickimi
 • – umiejętności analitycznego myślenia
 • – zdolności przywódcze, umiejętność rozwiązywania problemów i ustalania priorytetów
 • – umiejętność współpracy w zróżnicowanych organizacjach i zespołach
 • – bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Staże

Zaloguj się aby aplikować.